| marinelamarin a întrebat:

am vazut doua filme animate superbe.frozen si rapunzel(o poveste incalcita) imi puteti filme de genul acesta(sa fie animatii) la fel de bie desenate, povesti cu printese...

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Rise of the guardians (5 eroi de legenda) : Jack frost arata bestial, o sa il adori.
Brave
How to train your dragon

3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Cu printese ti-as recomanda filmele din seria Barbie, Mica Sirena si pe langa ti-as mai recomanda Wall-E, Cars 1, 2 si un pont cinemagia.rowinking

| justme9 a răspuns:

Epic
The Croods
Despicable me 1 si 2
Hotel transylvania

| SerenaSmiley a răspuns:

Cars
How to train your dragon 1, 2