| Silviu0101 a întrebat:

Am vazut mai demult un film si vreau sa il revad dar am uitat cum se nuemeste. Va dau descrierea sa si cine stie cum se chema filmul si imi zice are fundita, restul voturi.

Filmul era despre un tip mai tanar care a fost angajat un om.

Omul acela avea o biblie, dar mai existau inca 2 bibli ca alea. Acest tanar a fost angjat de acest om sa ii gaseasca celelalalte biblii si sa le compare. La sfarsit scopul acestui om care la angajat a fost sa ia cate 3 pagini din fiecare biblie si dupa ce lea unit cu o incantatie ceva sa devine un diavol sau ceva in genul. Dar un inger a aparut si la ajutat pe tanar sa il invinga pe cel care la angajat sa gaseasca celelalte 2 bibli.

E un fen de Bibliotecarul dar nu e asta, si e si alt actor. Va rog mult care stiti ce film este sa imi spuneti, daca aveti idee despre ce film este vorba si mai vreti indicii intrebatima si va zic, ca poate am omis ceva.

O zi placuta si astept sa vad ce film este pentru al putea revedeahappy

2 răspunsuri:
| CapitanObvious a răspuns:

Indiana jones

| Silviu0101 explică (pentru CapitanObvious):

Nu nu este acesta, acela era alt actor