| Selvius_Sebys_1992 a întrebat:

caut si eu un film /eram mai mic cand l-am vazut si am uitat era cu un actor tanar(celebru...acum e mai batran putin nu foarte) care avea un coleg la scoala care se lupta (bataus) el a vrut sa-l invinga intr-o zi asa ca s-a gandit sa mearga la sala. Dupa lungi antrenamente a hotarat sa se bata cu el. S-au batut intr-un club(pe niste saltele ceva gen) a fost ranit foarte tare la coaste si a fost convins de prietena sa sa renunte(apropo el era brunet si batausul era blond) dar a fost urmarit pana in parcarea clubului de catre bataus si au dat drumu la pumnilaughing)))))))) el l-a invins pe bataus si in final au ramas prieteni/(el avea o mama si un frate/tatal cred ca a murit/avea prieteni unul care a fost batut rau in film/si avea un ford mustang/stiu ca s-a certat odata cu antrenorul de la sala/a batut 5 tipi dintr-un hummer galben si cam atatlaughing)))))) V-AM SPUS NU TIN MINTE FILMUL scuzati-mi exprimarea Multumesc

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

„Never Back Down" - Nu da înapoi (2008)
Brunetul este Sean Faris, iar bătăușul blond, Cam Gigandet.
http://youtu.be/ovJGcu5NlfQ
Numai bine.

| TOOL a răspuns:

Never back Down?

| Selvius_Sebys_1992 explică (pentru TOOL):

Da.laughing))))))))) ieiiiiiiiiiiiiiii iti multumesccccccccc multtttttttttt

Întrebări recente