| Luckyy19 a întrebat:

Buna TPU as dori si eu cateva seriale coreene dar moderne, nu istorice, ceva gen Boys Over Flower dar la care sa gasesc subtitrarea nu sa-l vad online.Ms anticipat

1 răspuns:
| NoobOrPro a răspuns:

Pai daca neaparat "MODERNE" atunci nu prea stiu, dar istorice am vazut vreo zece! se dau la TVR1 de Luni-Vineri pe la 6:30 amu alea is cu episoade, dar multe dintre ele se regasesc in istoria tarilor din Europa si daca esti si ELEV tiar prinde f binebig grin