| JomelaMaya a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca este adevarat ca va aparea sezonul 4 din „The Vampires Diares" si as vrea un raspuns corect. Mersii. Cel care imi spune va primi o funda, ceilalti vot.

8 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Apare, stai liniștită, probabil în septembrie, ca de obicei. Fiecare sezon a început toamna (luna septembrie) și s-a încheiat primăvara, în luna mai. Actorii au nevoie de vacanță. Filmările vor începe în vară.
Din păcate, data oficială exactă a lansării nu s-a făcut publică încă.
Numai bine!

| ღvampireღ a răspuns:

Da va aparea ...septembrie 2112 se va termina in mai 2013

| Bianca18 a răspuns:

Da, e adevarat. Tocmai ce a fost confirmat oficial happy

| Clauvdgg a răspuns:

Da... sigur apare!
Dar abia in toamna!

| SportAddicted a răspuns:

Buna. Intr-un comunicat de presa cei de la CW (producatorul seriei) au declarat ca inca nu s-au decis daca vor lansa si sezonul 4, au zis ca asteapta mai intai sa se termine sezonul 3, asta pe 10 mai. Multi zic ca va exista un al 4-lea sezon, avand in vedere ca in America serialul are 2.90 milioane de telespectatori.

Momentan astea sunt toate detaliile care exista, si eu sunt aproape sigur ca va aparea un al 4-lea sezon.

| xLightInTheDark a răspuns:

Da, cu siguranta va aparea, a fost confirmat, va aparea in septembrie.