| GabiD a întrebat:

Bună TPU!
Avem fani House of Cards? Vreau sa va intreb ce parere aveti de Kevin Spacey in urma "problemelor"? In ciuda lor, mie imi place si imi pare rau ca l-au scos din sezonul 7. Poate ca daca nu aparea aceasta situatie, ar mai fi fost si alte sezoane...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Decizia a fost luata pe buna dreptate!
Mie nu-mi pare rau, macar l-au pus la punct, acolo unde ii este locul de om civilizat, sa respecte legea si bunele moravuri, ca orice om din lumea asta,
Fiecare trebuie sa plateasca pentru faptele lui, iar daca s-a sistat poroducerea unui serial din cauza unui actor, inseamna ca vina lui este atat de grava, incat deciziile au fost luate undeva foarte-foarte sus.