| GabiD a întrebat:

Bună TPU!

Avem fani House of Cards? Vreau sa va intreb ce parere aveti de Kevin Spacey in urma "problemelor"? In ciuda lor, mie imi place si imi pare rau ca l-au scos din sezonul 7. Poate ca daca nu aparea aceasta situatie, ar mai fi fost si alte sezoane...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 6 era deja anuntat ca e ultimul inante sa-l de afara pe Spacey.

| GabiD explică (pentru anonim_4396):

Ma rog....eu stiam ca au luat decizia dupa aparitia scandalului. Intrebarea era alta.