| swalke a întrebat:

Cine stie sa-mi zica cine sau macar ce abilitati aveau mutantii aia din camera in care s-a dus mistique deghizata in colonel si i-a scapat. (X-Men Days of Future Past)?

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Scrii numele filmului pe google, ai link spre wikipedia si undeva in articol ai fiecare mutant care apare in film cu puterile sale si link catre caracterul din desene. prea greu pentru tine un search pe google? nu-i nimic, lenea este boala grea.

| swalke explică (pentru JohnnyBi):

Cauta tu atunci daca esti asa destept. Crezi ca as mai fi intrebat aici daca as fi gasit?

| JohnnyBi a răspuns (pentru swalke):

Http://en.wikipedia.org/wiki/X-Men:_Days_of_Future_Past

cauti la "cast". nu ma cred destept, dar tu clar esti prost. daca eu gasesc in 3 secunde la tine google nu merge la fel?

| swalke explică (pentru JohnnyBi):

Nu nu prietene, inseamna ca nu ai vazut filmul si te bagi in seama ca tampitul, asa ca sa te afli in treaba. Mai bine taci naibii din wc-ul ala si du-te si joaca-te ceva.

| JohnnyBi a răspuns (pentru swalke):

Am vazut filmul si vezi de limbaj copilu. ca nu ne-am jucat cu puta in tarana impreuna. ai tupeu ca esti in fata monitorului, ca orice ratat de 12 ani. in viata reala esti un mucos cu cosuri pe fata si aere de vedeta, pe langa faptul ca esti prost si nu stii sa dai un search pe google. mi-am pierdut destul timp cu tine, esti mult sub nivelul marii la capitolul creier. zi'i mamei ta sa nu iasa cu tine pe strada ca se face de ras