| ValentynaTynaAmy a întrebat:

Bună TPU dau funda dacă îmi găsiți subtritrarea filmului "Sinucide room" în română
Funda+vot

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Singura solutie (daca esti pe Windows) este sa instalezi Apex DC+ si sa cauti pe el filmul. Site-urile romanesti au fost inchise fortat, rand pe rand. Legea nu permite asemenea site-uri.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru Salontanul):

Ce-i appex dc+?

| Salontanul a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Https://www.apexdc.net/download/
Este un program prin care imparti cu altii continutul unui anume folder din PC-ul tau. De obicei se pun la share muzica, filme, carti, etc.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru Salontanul):

Multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

N-ai pentru ce! Ma bucur ca te-am ajutat!

| Sn4k3 a răspuns:

Il descarci, la fel si subtitrarea.
Nu il gasesti online cu subtitrare.

| ValentynaTynaAmy explică (pentru Sn4k3):

Crezi că nu am căutat

| GolopențaAdrian a răspuns:

Poate vroiai sa spui Suicide Room (2011) si nu are subtitrare