| Riio a întrebat:

Dau FunDA :X. Am vazut un film cool horror numit Fritt Vilt, l-am vazut si pe 1 si 2 si 3 mi-a placut cel mai mult 1 in fine dar a fost cel mai cool film! Si as vrea sa imi dati si mie un film la fel de cool care l-ati vazut! Nu copiati nume de pe un site ca nu le bag in seama.

1 răspuns:
| Obidette a răspuns:

Pai eu am vazut tot asa un film horror, si unu si doi, si se numea The Ring, asa ca te sfatuiesc sa il vezi impreuna cu cineva ca e foarte horror.