| Treat10 a întrebat:

deci, este vorba despre Saw 2, la sfarsit nu prea am inteles, vreau sa aflu daca Daniel (fiul polițistului) moare. Adica, dupa ce afla ca acele filmari nu erau in direct, il arata pe Daniel in acel seif cu o masca la gura, apoi arata despre Amanda ca s a dat de partea lui John si de Daniel? A mai aratat o faza cu el dar nu am inteles. Ofer funda

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai mai uita-te o data, poate intelegi, daca nu, uita-te la Saw 3 sau celelalte, poate arata acolo ce s-a intamplat.

| Sarcopt a răspuns:

Uităte la tot şi o să înțelegi mai multe

| KarinaLee6 a răspuns:

A supraviețuit.