| Flori a întrebat:

TPU-istilor.Care credeti ca este cea mai tare replica/fraza pe care ati auzit-o vreodata intr-un film?

Răspuns Câştigător
| AndreiD a răspuns:

What are you waiting for? Christmas? -duke nukem
Your face. Your ass. What's the difference? -duke nukem
Ahhhh... much better! -duke nukem
Rest in pieces! -duke nukem
"I'm going to make him an offer he can't refuse."-the godfather
"May the Force be with you."
"It's alive! It's alive!" -frankenstein
"Elementary, my dear Watson."

"I'm king of the world!"---titani.stiti voi!

12 răspunsuri:
| RockLover94 a răspuns:

"Like I said... Disappearances happen.Pains go phantom.Blood stops running and people, people fade away.There`s more I have to say, so much more but... I disappeared"
Grey`s Anatomy-Cea mai emotionanta parte din serial, foarte profunda.

| yumeee a răspuns:

Subscriu @ sasha: How you doin'? e clasic big grin

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Mi-a placut mult numele de scena al unuia din "After School Special" (2003)
cica: "Balls McLong Cock", e cam obscen, dar ma face sa rad cand ma gandesc
sau in "Dirty Deeds", spontaneitatea cu care unu l-a intrebat pe prietenul sau: "Ma ajuti sa fur un mort?" laughing
sau in "It`s a boy girl thing" dupa ce baiatul a devenit fata si invers
fata: Oh my God, I have to touch it!
baiatul: Oh my God! I have tits! I have tits!
nu mi le amintesc pe restul...

| Cretaker a răspuns:

''why are you so serious?'' e din The Dark Batman

''say hello to my little friend'' din Sex and the City 2

''Wir müssen die Juden ausrotten!'' din filmul 300

''My spider senses are tingling'' din Omul peienjin 3

''Hasta la vista, baby'' din Watchmen

| sasha_2369 a răspuns:

Well, replica mea preferata este cea a lui Joey, din Friends [ Prietenii tai ] : " How ya'doing? smug " Tipul foloseste mereu replica asta pentru a agata fete laughing)
Iti recomand cu caldura sa urmaresti serialul Friends. 10 sezoane razi intr-una, fara oprire. Cel mai bun sitcom al tuturor timpurilor!
Bye.

| Anna04 a răspuns:

Frumoase picioare! sa vedem cum se misca

| BrokenWings a răspuns:

Eu ti le traduc:

"Femeile! nu poti trai nici cu ele nici fara ele!"

"DA! atat de amuzant incat am uitat sa rad!"

"Frate, fa ca mine! poarte izmene!" laughing

"hello my little pony" laughing asta nu merita tradusasmug

" eu m-am dstrat in timp ce voi ati belit ochii la televizor"

"Fetita mea tine minte asta: casatoreste-te doar cu 5 minute inainte sa mori!"

"ahaa... tu si care armata?"

"ce faci baby? ti-a fost dor de mine?"

"sa vad cum iti misti picioarele, vacuto!"

"hai mai aproape! incerc sa nu te mananc!"

sper sa iti placa:* funditablushing

| hasadia a răspuns:

"ohh fred, but of course i marry you, i've never been married before"
( breakfast at tiffany's) un film superb, cu audrey hepburn in rolul principal

| rockelle75 a răspuns:

Fwk you babe! laughing tare replica, nu? raised eyebrows

| Băscuţă a răspuns:

Hasta la vista, baby! si Bond. James Bond.

| Vizitiul a răspuns:

Sa stii ca am auzit multe replici tari, dar niciuna nu a fost atat de tare incat sa o tin minte.

| MmarinaMadalina a răspuns:

"Hasta la vista baby"laughing. E din Terminator.