| Sebyka10 a întrebat:

Buna TPU nu stiti ce incepe dupa serialul coreean Razboinicul de pe National TV?

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Imparatul marii e redifuzat
In locul serialului "Razboinicul" va incepe "Regele Gwanggaeto cel mare" dar mai avem de asteptat pana in septembrie

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

"Razboinicul" nu mai este difuzat pe national tv de vreo 3 saptamani. Un alt serial coreean, care a inceput in locul lui este "Imparatul marii".

| Sebyka10 explică:

Am auzit ca apare unu nou prin septembrie nu stiu prea bine. Cica a fost cel mai bun in anul 2011 si vreau sa ii stiu numele.