| vladlove123 a întrebat:

vreau sa imi ziceti si mie un film de comedie adevarat adica sa rad cat pot, daca puteti voi sa imi dati mai multe filme de comedie, la cel mai bun vreau sa imi dati si link. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| maxim77 a răspuns:

Van wilder
SEX DRIVE *
eurotrip *
Project X*
She's the Man
Superbad
Youth In Revolt*
Adventureland*
17 Again *
Easy A
Prom *
American Virgin *
in the land of women
what a girl want
Accepted
Mean Girls
Love Don't Cost a Thing
Cruel Intentions
She's all that
Boys and Girls
Down to you
Not Another Teen Movie
Things I Hate About You
The Breakfast Club
american pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8

4 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Bună! În clasa a noua la profil matematică-informatică vei face următoarele ore : chimie, limba franceză,matematică, biologie, limba română, ssu (logică,psihologie),tic(informatică), geografie, fizică, istorie, religie, limba engleză, educaţie fizică. Cam atât. Bineînţeles, vei face multe ore de matematică. Baftă!

| vladlove123 explică (pentru Zoet):

Eu caut filme baalaughing

| Zoet a răspuns (pentru vladlove123):

Scuze, am greşit întrebarea big grin laughing

| vladlove123 explică (pentru Zoet):

Ok nu-i nicio problema stai linistit.