| DTralala a întrebat:

; xx

Va rog ajutati-ma si pe mine; am o problema. Vreau sa pun niste filme pe DvD. Dar, trebuie sa fie filmele "dvd", adica sa aiba acea extensie?
Eu am luat filmul dar este". avi" + subtitrarea separat. Cum pot face sa-mi citeasca DvD-playerul filmul dar cu subtitrare?

Mersi anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| oksana a răspuns:

Trebuie sa ai nero.scoti de pe net nero vision si instalezi. apoi deschizi nero normal si intri pe nero vision si transformi acolo filmul format avi in format dvd ( pui si subtitrare...). ideea e ca dureaza vreo 2-3 ore transformarea. succes!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat