| GabiD a întrebat:

Voua va place Harry Potter? Care e partea voastra preferata din serie? Dar personajul favorit?(in afara de Harry)
Dau funda celui care se aseamana cu mine.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu îmi place. Iubesc Harry Potter! Sincer îmi place toată seria, dar sa zicem ca volumul 6 (Printul Semipur) a avut un fel de impact asupra mea. Adică cine se aștepta ca Dumbledore sa moara? crying Hmm... Greu de spus dar, sa zicem ca personajul meu preferat ar putea fi Sirius sau Hermione.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Dap.
A patra parte e preferata mea,The goblet of fire.
În afară de Harry îmi plac Hermione, Ron, Luna, Sirius Black, Snape etc.

| Coquina11 a răspuns:

Avand in vedere ca am crescut cu seria HP, si ca asteptam fiecare film cu sufletul la gura, imi e greu sa aleg filmul preferat.
insa, incepand cu Prizonierul din Azkaban m-a atras din ce in ce mai mult, mai ales ca Harry devenise de atunci din ce in ce mai sexy.
eram practic obsedata de el.
pe langa personajul principal, mi-au placut prietenii sa-i, logic, insa si Draco Malfoy imi placuse.
rolul sau negativ il facuse atragator, si desi nu-mi plac blonzii, pe el chiar il consideram sexy.