| NameHarris a întrebat:

Buna vreau sa pun aceasta intrebare pentru care au vazut toate sezoanele din The Vampire Diaries. nu am urmarit inca decat sezonul 1 Elena va ramane cu Damon?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Inca nu s-a termiant serialul deci nu se stie...probabil ca da. Desi eu as vrea sa ramana cu Stefan love struck

5 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Nu-ti place "bad-vampire"?

| NameHarris explică (pentru Mussette):

Nu stiu auzit pan acumalaughing despre ce este vorba?

| Dontspeek a răspuns:

Nu cred ca vrei sa strici tot suspansul.dar in momentul asta nu sunt.e mai complicat oricum. Iar de Stefan nu cred ca o sa mana cu ea deaorece s-au distantat.

| MyhaStyles a răspuns:

Da,cu el ramane.