| Jack99 a întrebat:

Cand apare episodul 14 din Last Man on Earth?

Răspuns Câştigător
| Jack99 explică (pentru faramatania):

Oh, ce nasol puteau fain frumos sa mai dezvolte firul evenimentelor sad

| faramatania a răspuns (pentru Jack99):

Puteau,dar mai sunt și alte seriale de văzut între timp, pănă va apărea următorul sez.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Candva la anul, s-a terminat primul sezon

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca au dezvoltat firul evenimentelor deja prea mult. Last man on earth cu 7 oameni deja?

| Jack99 explică (pentru suntserios):

Mda, dar Carol cu Miller tocmai au plecat in alt oras, acolo mai aveau ce sa faca.

| suntserios a răspuns (pentru Jack99):

Nu am vazut ultimul episod inca, dar poveste oricum va continua... la anul.