| TeddyHeart a întrebat:

Cand apare filmul twilight breaking down part 2? mersi

5 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Va aparea pe 16.11. 2012 in S.U.A.Iar in Romania va aparea pe 18 noiembrie. Uite aici:
http://filme.acasa.ro/the-twilight-saga-breaking-dawn-part-2-2012
P.S. Da... știu, e mult de așteptat dar nu avem ce-i face!

| Mafia4ever a răspuns:

Hei, apare pe 18 noiembrie 2012 sau 16 noiembre 2012, deoarece au de facut filmari in multe locuri si multe trucaje! P.S. este superb, abia astept sa-l vad.

| Biancutzaaa13 a răspuns:

Din pacate apare in noiembrie, dar poti citi cartea, este mult mai interesanta!

| TeddyHeart explică (pentru Biancutzaaa13):

Am citit-o dar as vrea muult sa vad filmul (mai mult pentru personaje).