| Bogdan_Brujban_1993 a întrebat:

Cand apare sezonul 5 din the walking dead?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Deocamdată va trebui să continue cea de-a doua repriză a sez. 4 (ep. 9 sez.4 - After) 10 febr. 2014, deci până la sez. 5 mai este (să nu anticipăm).

4 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Pai sezonul 4 nu s-a terminat deci mai are din 4 cateva episoade care apar in februarie.

| tudysteaua a răspuns:

Februarie

| oOAddYOo a răspuns:

Uite un link care sigur te ajuta : http://icp.infectati.ro/adaugat_link.php?id=2643

| Alexandru_Marian_1997_PQLD a răspuns:

Pe 31 martie 2014 se incheie al 4 sezon, iar sezonul 5 din cate am auzit va incepe in septembrie-octombrie 2014