| Ene_Robert_Marian_1997 a întrebat:

Cand eram mic era un film cu un Killer(Criminal), care omoara lumea, nu il prea mai tin minte, dar mai stiu cateva chestii din el, la inceput o fata si un baiat erau prinsi de acesta (intr-un fel de fabrica, cred) si killeru il omora pe baiat si fata plangea, dupa a omorat-o si pe fata aia, stiu ca Killeru voia sa o omoare pe una, dar mi se pare ca nu reuseste, acea fata este fugarita si trebuie sa se ascunda de el. Din cate imi amintesc, killer-ul avea un lant sau ceva de genu

2 răspunsuri:
| ariannakaterine a răspuns:

Cred că te referu la filmul Jigsaw:Moștenirea.

| Ene_Robert_Marian_1997 explică (pentru ariannakaterine):

Nu e din seria jigsaw, plus filmul e din 2000-2010 nuh exact de cand