| AntoNella41 a întrebat:

Cand va incepe violetta 2 in romana?

Răspuns Câştigător
| AnaLove444 a răspuns:

Pe 20 septembrie, 12 ori 27 octombrie happy.

45 răspunsuri:
| elsafrozen a răspuns:

Pe 21 ianuarie 2013 la ora 18:00, adica 6, in Argentina a aparut deja!happy

| Lilon_Lily_1980 a răspuns:

Pai, Violetta 2 va incepe pe 21 octombrie, poti sa cauti si pe Wikipedia, si pe Youtube, cu cateva personaje noi (Diego, Marco, Lara, Esmeralda, Jackie si altii) dar vor si disparea alte personaje (Tomas, Braco, Napo, Luca) unde se vor intampla noi lucruri! Din cate stiu, episodul 1 din sezonul 2 incepe la aeroport si cu un cantec numit ''Hoy somos mas'', unde se va intalni cu fostii amici! Si este oficial ca sezonul 3 va exista dar va aparea abia la anul in toata lumea, inclusiv America Latina. Sper ca ti-am fost de ajutor

P.S: Like la: https://www.facebook.com/pages/Violetta-Ro/154108818126211

| Lilon_Lily_1980 a răspuns:

Pai, Violetta 2 va incepe pe 21 octombrie, poti sa cauti si pe Wikipedia, si pe Youtube, cu cateva personaje noi (Diego, Marco, Lara, Esmeralda, Jackie si altii) dar vor si disparea alte personaje (Tomas, Braco, Napo, Luca) unde se vor intampla noi lucruri! Din cate stiu, episodul 1 din sezonul 2 incepe la aeroport si cu un cantec numit ''Hoy somos mas'', unde se va intalni cu fostii amici! Si este oficial ca sezonul 3 va exista dar va aparea abia la anul in toata lumea, inclusiv America Latina. Sper ca ti-am fost de ajutor

P.S: Like la: https://www.facebook.com/pages/Violetta-Ro/154108818126211

| andreeadeeaale a răspuns:

Tabel premieri
Sezon Episoade ARG ROU
Premieră sezon Final sezon Premieră sezon Final sezon
29 aprilie 2013 11 octombrie 2013 2013 2014

| Melisa07 a răspuns:

Sezonul 1 s-a terminat!
Sezonul 2 începe în Octombrie 2013. Nu ştiu pe cât octombrie.

| Ramona_Andreea_2000 a răspuns:

A anuntzat...21 Octombrie!

| Tomsa_Andrei_1905 a răspuns:

Boiii naibii ce dracu aveti cu fufa asta

| Constandache_Monica_1992 a răspuns:

Pe 15 iule pe disney chanel

| florymya a răspuns (pentru Constandache_Monica_1992):

15 iulie 2014? Ca a trecut 15 iulie 2013. Tu gandesti vreun pic. Intrebarea zice clar : Cand incepe violetta 2 : nu altceva.

| stoicaelena12345 a răspuns:

Violeta 2 va incepe pe 28 octombrie pe disney
Funda

| Schipor_Cozmin_1996 a răspuns:

Cand incepe violleta 2