| DexterK9 a întrebat:

Care actor vise pare mai bun (din filmele cu spiderman)? Tobey Maguire (Spiderman 1, 2,3) sau Andrew Garfield (The Amazing Spiderman)? nuevo spiderman (the amazing spiderman) sau cel clasic?

4 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Tobey Maguire si sunt de parere ca originalul (adica cel clasic) e cel mai bun si in general intotdeauna filmele originale vor fi cele mai bune desigur ca...The Amazing Spiderman are mai multe efecte si e mai pe sufletul adolescentilor, dar Spiderman 1, 2, 3 sunt mai de calitate.

| TheHeadbanger a răspuns:

Tobey Maguire, fara dubii, ca a fost, este si va fi mereu cel mai bun Spider-man. happy

| Casiiiii a răspuns:

Andrew Garfield.

| DexterK9 explică:

A doua intrebare voiam sa spun care costum vise pare mai fain. mie nuevo spiderman