| PumpkinDoll a întrebat:

Vorbind de primul film "Spider-Man" din 2002, doar eu cred ca Tobey Maquire a fost perfect pentru acel rol? Adica,mi-a placut si Andrew Garfield,a fost ok ca Peter Parker/Spider-Man, dar tot nu cred ca e vreun actor care-l poate depasi pe Tobey Maquire pentru acest rol.Se poate sa am impresia asta doar pentru ca el a fost primul Spider-Man?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, se poate sa ai impresia asta pentru ca a fost primul. Insa... poate chiar ai dreptate.

La aceasta idee se adauga si acel an. New York-ul in acel deceniu, atmosfera aia veche... acum ne pare ca timpul de formare a lui Peter a fost unul mai dur in acea vreme, fara aburelile copilariei care exista acum.

| PumpkinDoll explică (pentru DoarBogdan):

M-am gandit si la asta dar n-am mai mentionat. Fara costum si gadgeturi a fost mult mai ok.Si cred ca daca Spider-Man din 2012 ar fi avult acelasi story ar fi fost mult mai bine.Cred ca early 2000's au fost cei mai buni pentru genul asta de film.

| PumpkinDoll explică (pentru PumpkinDoll):

Fara costum cu gadget-uri* sorry