| pisikutzza22 a întrebat:

Care au fost filmele care v-au impresionat cel mai mult si le-ati revedea mereu cu drag? Cea mai interesanta lista primeste funda :X

Răspuns Câştigător
| dayana007 a răspuns:

Pai as revedea cu drag filmele care ma bine dispun si rad cu pofta gen:
liar liar
dead snow(asta e si horror)
yes men
eurotrip
grown ups
50 first date(comedie romantica)
si seriile saw si final destination care sunt usor socante
vizionare placuta happy

12 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Knowing
Fast Five
National Security
Fired Up
Trilogy of Bourne (include 4 filme)
Outlander
Ride or Die
New York Taxi
New York Minute
Yamakasi
Sniper Reloaded
Contraband.

| alexandra2859 a răspuns:

Stiu ca este cam tarziu dar as vrea sa iti spun ce filme as revedea eubig grin
Hachiko-a dog's story
underworld(m-am uitat la el de vreo 5 ori la fiecare sunt 4 si sper sa iasa si 5big grin)
titanic(presupun ca l-ai vazut de multe ori nu?)
star wars(cred ca nu las mai vedea dar totusi este "placut")
troy

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
-Star wars{toate episoadele}
-Titanic
-Camp rock{1, 2}
-Frumoasele la laptarie
-Jumper oriunde, oricand
-Episoadele cu Jonas si cu Hannah Montana
Pupici:*

| Wolfszeitt a răspuns:

The picture of Dorian Gray, The Wall, August rush, It's kinnd of a funny story.

| LukaVocaloid a răspuns:

Hulan,Pokemon (filmul in care era si dawn),, hachiko (daca te uiti la asta ia-ti cu tine 3 pachete de servetele) cel mai trist dar impresionant film care l-am vazut vreodata.Eu sunt mai mult fana anime deci nu prea ma uit la filme mama uitat la filme dar nu asa de multe iar astea care le-am scris sunt cele care mi-au placut foarte mult chiar daca doua dintre ele sunt desene animeate si eu am 13 ani totusi imi plac si intodeauna o sa-mi placa big grin

| VivianneMnt a răspuns:

Gone with the wind
La vie en rose
Vicky Cristina Barcelona
Breakfast at Tiffany's
Black Swan
The boy in the striped pajamas
Jeux d'enfants

| AnabelleKr a răspuns:

Hachiko-a dog's story
Greta(2009)
Ramona and Beezus
Triple dog
Ziua care mi-a schimbat viata
LOL(2012)

| pisikutzza22 explică:

Mi-a fost greu sa ma decid...atatea filme intr-adevar bune. daca puteam as fi dat funda si lui helldorado

| antoniasarah a răspuns:

Buna! Filmele care m-au impresionat pe mine cel mai mult sunt:Twilight,A walk to remember,Titanic, Tenebre, Sillent Hill, Bestia, Sarah Morgane.Ei bine stiu mai multe dar ma limitez la atat. Sper ca te-am ajutat.happytonguebig grin

| pAuLw0w a răspuns:

Pai ar fi: Twilight, The Avengers, Step Up 3, Street Dance, Camp Rock 1, 2, High School Musical 1, 2, 3 si etc. Sper sa iti placa! Funda big grin?

| RollingInTheDeep123 a răspuns (pentru pAuLw0w):

Rescue Dawn
Little Children
Insula
Crash
Munich
Lord of War
Street Dance
Astea sunt cele mai tari

| helldorado a răspuns:

Doua filme cu adevarat impresionante: Shutter Island si FOrrest Gump.