| Daria a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate si ce v-a impresionat la ele?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

A walk to remember, The notebook, If only, the last song(acestea sunt filmele mele preferate, deoarece transmit o emotie foarte profunda si au niste povesti de dragoste uimitoare.happy

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele de calitate!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Nu prea imi plac filmele noi
Imi plac cele de genul actiune&dragoste
Cum ar fi Leon.bestial filmul.
Mi-a placut caracaterul Mathildei, fetita de 12 ani.inteligenta.
Si si mai mult mi-a placut subiectul...asasinul platit, omul fara suflet care invata sa se bucure de viata ocrotind-o pe fetita.

Strania Poveste a lui Benjamin Button-mi-a placut ca e singurul film in care se pune actiunea astfel.se naste batran, creste si la 14 ani arata ca la 80 iar pe masura ce timpul trece, la 50 de ani deja se vede cine il joaca pe Benjamin-Brad Pitt.am ramas socata cand am vazutlaughing

Craciun-un barbat foarte gelos, care isi ia o lectie de viata de la un batran ce isi ucisese sotia intr-o criza de gelozie

| specialistul97 a răspuns:

Die Hard toata seria (Greu de ucis), Home Alone (Singur acasa)

Acum urmaresc un serial Nini de pe DisneyChannel laughing

| A_6275 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place From Paris with love. Ce mi-a placut la el a fost actiunea si de tipul ala ciudat caruia ii placea o melodie veche si care omora foarte bine. Cel mai amuzant a fost cand iubitul lui Caroline (nu mai stiu cum il cheama) a fostpus de catre tipul ciudat sa care o vaza cu droguri rolling on the floor