| YoAnNa a întrebat:

Care sunt filmele care v-au impresionat cel mai mult?

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu era chiar un film era o telenovelabig grin.Cu riscul de a parea demodata, mentionez ca filmul care m-a impresionat la momentul acela si care ma impresioneaza si acum este "Rebelde".
Intotdeauna am adorat filmul astalove struck.Este o lectie de viata, arata trairile unor adolescenti, este palpitant si este romanticlove struck.

Il ador pur si simplulove struck!

| VladConstantin20 a răspuns:

Titanic :X

| Conia a răspuns:

Comedie : 50 First Dates, Eurotrip, The hangover,Just visiting . Drama : Hachiko A dogs story,Anjaana anjaani.Actiune : Resident evil. Groaza : quarantine .Merita vazute, credema

| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca un film in care era un robot care sa transformat din ce in ce mai mult in om si la urma chiar a devenit unul(nu prin magie ci prin niste organe "mecanice" identice cu cele reale)

| Schatten a răspuns:

Hachiko - A Dog's Story. M-a impresionat foarte mult credinta cainelui fata de stapanul lui.

| soraluisatan a răspuns:

Never back down
unstoppable
transporter
death race(1si2)
meet zohan
majoretele

| bybyana21 a răspuns:

Marley & Me
Eu si Marley:
http://www.cinemagia.ro/filme/marley-me-eu-si-marley-26097/
Cand s-a apropiat finalul si Marley a murit, pe scaun imi ascundeam lacrimile. Imi spuneam ca e doar un film dar totusi ma emotiona puternic, si tot mi-au curs ceva lacrimi. Ti-l recomand daca iti plac animalele si filmele de calitate.
Cred ca este un film de calitate. Stii cum spunem noi toti, filmele vechi sunt de calitate... Dar daca nu putem aduce trecutul, incercam sa il gasim in filmele din prezent :)

| 30stm a răspuns:

- The Boy in the Striped Pyjamas este un film trist dar merita vazut.

| Andruska55 a răspuns:

Remember me ar fi cel mai impresionant film pe care l-am vazut.Te invata multe lucruri care in viata reala le vezi in fiecare zi si nu le mai suporti emminunat te rgo sa il vizionezi

| niros777 a răspuns:

Filmele care mau impresion cel mai mult a fost :
Titanic