| Maria2894 a întrebat:

Care sunt filmele care v-au impresionat cel mai mult? Faceti lista din 5 filme.MErsi anticipat. Funda)))

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Shawshank Redemption
2. Virgin Snow
3. Notte Prima Degli Esami-Oggi
4.Return to me
5.Slumdog Millionaire

Am vazut multe filme si cred ca am omis multe filme extraordinare dar cele postate sunt cu siguranta speciale. Ti le recomand din toata inima.

| adriangabor92 a răspuns:

1. fight club, 2. requiem for a dream, 3. eternal sunshine of the spotless mind, 4. pulp fiction, 5. american beauty

| Petronela a răspuns:

1.Prince of Persia 2.American Pie 3. Avatar 4.New Moon 5. 2012

| Ana-Maria94 a răspuns:

Lost:Xtoate sezoanele
The last song
Jurnalele Vampirilor
Twilihgt
Dosarele fantomalove struck

Răspuns utilizator avertizat
| louis3 a răspuns:

Un film extraordinar, este "Close to you".

"Tu ce ai face daca ai stii ca persoana iubita va muri a doua zi? Ai dori ca si personajul din film sa schimbi tot, sa schimbi destinul? Ce cuvinte nerostite ai dori sa afle, ce lucruri nefacute ai dori sa faci, ce ai schimba din tot ceea ce ai facut pana acum? "

| Cristinaaa a răspuns:

1.Prince of Persia
2.Kick Ass
3.The Messengers 2
4. Un cuplu mortal
5.Sherlock Holmes

| andreetgv a răspuns:

1. Pirates of Caraibeean(toate filmele)
2. Pince of Persia
3.Home alone(toate filmele)
4.The vampires love bloghs
5.Twilight

| Sigmund a răspuns:

Sincer sa fiu putine filme care sa ma impresioneze, pentru ca sunt un pic mai intransigent, dar filmele Harry Potter regizate de David Yates mi-au intrat la suflet. Te sfatuiesc sa le urmaresti. Efectele speciale sunt fantastice.Vizionare placuta!

| Mirii (:. a răspuns:

The Clique
Viata ca o petrecere
Twilight
The eye[e de groaza laughing].
Hotel pentru cateii
love struck.

| oannah a răspuns:

The reader, the duchesse, mizerabilii, chloe, agora

| greensecret a răspuns:

1. Strania poveste a lui Benjamin Button
2. 27 dresses
3. Eurotrip
4. Year one
5. She's the man

| twittysylvester2011 a răspuns:

1.The Happening
2.Twilight
3.The Last Song
4.Toy Story 1, 2, 3
5. Daddy Day Care

| mihaiyapici a răspuns:

Avatar, alice in tara minunilor, giuvaierul palatului, prince of percia, un cuplu mortal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. A walk to remember
2.Greta
3. If only
4.The notebook
5. Sweet november
ale tale care sunt?

| Doar eu_5952 a răspuns:

1.Amurg
2.New Moon
3.Remember Me
4. Avatar
5.Alice in Tara Minunilor
[asta dupa mine]
fundita?