| MyNameisEduard a întrebat:

Care este actorul vostru preferat care a jucat în Spider-Man? Eu spun ca toți au avut rolul lor și au jucat bine dar preferatul meu de când eram mic este Tobey Maguire, care este al vostru?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Mie îmi plăcea de actorul care îl interpreta pe șeful lui Peter Parker de la ziar.
Nu mai știu numele actorului dar personalul pe care îl interpreta era și amuzant și enervant in același timp.

| MyNameisEduard explică (pentru LordCristobal):

J.K. Simmons, si mie îmi place mult happy

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Fiecaruia probabil ii va placea prima serie pe care a vazut-o. Maguire si mie.

| Brizbriz a răspuns:

Da, primul cu Maguire a fost bun, dupa aia m-am dus cu un prieten sa vad spiderman (2 sau 3, nu mai tin minte) si am vazut spider-dork... PENIBIL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot el, mai ales când a jucat rolul lui Venom, când se dădea în stambă in timp ce mergea pe strada și se uită după femei și când a făcut iureșul ăla in localul ăla când era parcă cu o tipă blonda că sa o impresioneze pe tipa aia