| DelphhiN a întrebat:

Care este cel mai bun film cu adolescenti pe care l ati vazut?

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

The Breakfast Club, Normal Adolescent Behaviour, Juno, Mean Girls etc.

| mgtow a răspuns:

Era unu care intalnise o tinerica apoi l-a inselat, s-a simtit prost si pana la urma ea s-a dus sa isi ceara iertare si au ramas impreuna, nu mai stiu cum se cheama.

| Sofer a răspuns:

The First Time (2012)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A were wolf boy

| andraSchwungg a răspuns:

Step Up este fain mai ales partea a 2 inplica niste adolescenti ce se bat prin muzica e fain filmul ti-l recomand