| Anonimul245 a întrebat:

Care poate sa imi propuna un anime gen Ao no exorcist, cu vampiri, demoni, diavoli etc..nu-mi propuneti? d.gray-man ca nu imi place sincer.dau fundita...

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Ok, hai sa vad ce am si pentru tine:
1. Hellsing - Anime
2. Hellsing Ultimate - Ova, are pana acum 9, dar merita, are 30-40 min fiecare; 0
3. Death Note
4. Devil May Cry
5.Hight School Of The Dead- Recomandat sa nu te uiti cu parintii acasa daca sar cu gura cand vad chilotei de fete si saniwinking

Astea le-am vazut eu, anime "horror", si ti le recomandwinking
Daca mai vrei alte genuri, ma anuntiwinking