| AnneMarrie0802 a întrebat:

Care serial va place mai mult : Suleyman Magnificul,Pariu cu viata,Mastre Chef,Next Star, Romanii au talent? De ce, si de ce nu iti place?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| lunathemoon a răspuns:

Imi place foarte mult pariu cu viata deoarece oamenii de acolo sunt foarte uniti, arata cum pot fi vedetele in spatele scenei, subliniez pot, dar nu imi place ca e cu atatea saruturi. happy

6 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu am televizor în cameră, deci nu prea mă uit, iar când o fac, nu mă uit decât pe National Geographic sau History.
Chiar dacă aş avea televizor în cameră nu cred că m-aş uita la emisiuni de pe Antena 1 şi altele.

| bumtzbumtz a răspuns:

Clasamentul meu este asa:1)Romanii au talent
2)Pariu cu viata
3)Next Star
4)Suleyman Magnificul
5)Master Chef
Imi plac mai mult deoarece am prins mai multe episoade si stiu despre ce e vorba si care-i treaba cu emisiunea aia.

| UnOmModest a răspuns:

Din partea mea, nici sa nu aud de asa ceva, toate pentru mine sunt gunoaie!
Televiziunea din Romania este INFECTA.
Era un cantec care incepea cam asa: Sparg televizorul cu toporul...
Mi-am spus parerea.
O zi buna!

| Clauditapisicuta a răspuns:

Nu pot sa aleg dintre Pariu cu viata si Romanii au talent! Funda?

| MagiicGirlI a răspuns:

Suleyman Magnificul.De ce? pentru ca e magnific tongue

| BeautifullGirll a răspuns:

Mie imi place Romanii au talent dar nici Master Chef nu este mai prejos. Imi plac aceste doua seriale deoarece au simtul umorului nu ca telenovelele... Nu am auzit de acest Next Star. Imi poti spune pe ce canal se difuzeaza si la ce ora?