| DenisaIna a întrebat:

Care stiti alte seriale asemanatoare cu Teen Wolf si The Secret Circle sau The Vampire Diaries? Va multumesc mult celor care imi veti raspunde.Nu uit de

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. Teen Wolf
2. Pretty Little Liars
3. True Blood
4. Gossip Girl
5.Angel
6. Blood Ties
7. Valemont
8. The Gates
9. Buffy The Vampire Slayer
10. Being Human
11. Moonlight
12. Ultraviolet
13. Kindred: The Embreced
14. Forever Knight
15. Grey's Anatomy
16. Prison Break
17. Supernatural
18. The Vampire Diaries
19. Terra Nova
20. The Secret Life Of The American Teenager
21. The Nine Lives Of Chloe King
22. The Lying Game
23. Revenge
24. One Tree Hill
25. 10 Things I Hate About You

| AzraelRo a răspuns (pentru mariacris98):

Din lista asta exista unu ca si Teen Wolf, deoarece l-am vazut si mi s-a parut genial.
Iar despre acelea cu vampiri, m-am saturat de ele.Ce naiba, vampiri in sus, vampiri in jos.

| Cristina004 a răspuns (pentru AzraelRo):

Si care este serialul cela asemanator cu teen wolf?

7 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

True Blood, Pretty Little Liars, Gossip Girl, Supernaturalwinking

| Mikasa a răspuns:

Eu am vazut odata Twilight sau Saga amurg new moon.Tot una.

| DenisaIna explică:

Toate pe care le-ati enumerat le-am vazut! Si sunt super.

| adriana1000 a răspuns:

Nu prea le-am vazit sad Nu stiu sa iti zic dar pot sa iti dau niste seriale care sunt foarte bune eu le uramaresc : Iubiri Secrete pe Prima Tv Pariu cu viata pe Pro Tv Sunt foarte frumoase serialele .....Eu ti-le recomand dar daca tu vrei neaparat sa te uiti la seriale gen Teen Wolf sau altele imi pare rau dar nu te pot ajuta sad sper ca ti-am fost de ajutor Pa!

| Olteanu_Andreea_1999 a răspuns:

Riverdale