| Andreiwwe25 a întrebat:

Cati dintre voi stiti si asteptati noul sezon din Fear The Walking Dead.Ce credeti? Este un serial bun de tip drama?

Răspuns Câştigător
| iMophis a răspuns:

Salut!
Si eu astept cu nerabdare noul sezon din Fear The Walking Dead. Cred ca este un serial destul de bun, desigur nu se compara cu The Walking Dead, dar este totusi interesant. Mereu mi-au placut aceste genuri de filme/seriale. Daca nu ai vizionat The Walking Dead, iti recomand sa o faci. Si da, drama si genul horror sunt simtite din plin in ambele seriale. Vizionare placuta!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Serialul e destul de bun, sper doar să nu dezamăgească.