| Serj69 a întrebat:

Salut TPU,
Cam prin 2014-2015 am vazut un film de tip drama cu o familie care erau despartiti si aveau o fetita pe nume (mi se pare) Maggie care suferea de ceva boala si pana la sfarsitul filmului ea moare in bratele parintilor.
Caut filmul asta de aproape 6 luni si nu-l mai gasesc pe internet, daca ma poate ajuta cineva raman dator si dau si o funda!
Filmul mi se pare ca era in ceva limba latina(franceza, spaniola,)

Răspuns Câştigător
| Acid007 a răspuns:

Filmul pe care îl căutați se cheamă: Instructions not included.
https://m.imdb.com/title/tt2378281/

Vizionare plăcută!

| Serj69 explică (pentru Acid007):

Mulțumesc frumos