| Digital112 a întrebat:

Caut un film gen 28 weeks later /28days later.
Adica sa fie tot cu zombii, sa nu fie ca evil dead (adica sa nu se intample toata actiunea intr-o casuta)
p.s fara saw si ziceti doar 1, maxim 3 FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAA

11 răspunsuri:
| Digital112 explică:

Vreau sa aiba un actor bun.

| faramatania a răspuns (pentru Digital112):

World War Z (2013 cu Brad Pitt), Land Of The Dead (2005 cu Simon Baker),
Zombie Hunter (2013 cu Danny Trejo)

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Digital112):

Iti e frica sa incerci un film? filmele horror nu se fac in general cu actorii care joaca si in drame de exemplu, sunt prea scumpi.
eu am vazut World war z cu Pitt si mi s-a parut slabut, o imitatie a 28 days later

| Digital112 explică (pentru faramatania):

Land Of The Dead (2005 cu Simon Baker),
M-am uitatla asta acum, a fost plicitsitor,.

| faramatania a răspuns (pentru Digital112):

Ai văzut a cărei regie poartă semnătura acest film, vrei nume cu rezonanță de care n-ai auzit și apoi, ai cerut filme cu zombie, nu cu scelerați sau canibali, gen Wrong Turn.Hotătăște-te cam ce vrei, oricum cultivarea pământului nu se face cu inițiați.

| Digital112 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am vazut acum World war z si mi-a placut, mai exista ceva asemanator?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Digital112):

De ce ma intrebi pe mine? nu mi-a placut!

| faramatania a răspuns:

Land Of The Dead (2005),Dawn Of The Dead (2004),World War Z (2013),Dead Season (2012) și Remains (2011)

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Wrong turn 1-5
land of the dead
incearca-le!

| Digital112 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Wrong turn 5 a fost cat de cat laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Digital112):

Pai de ce nu ai inceput cu 1? crezi ca ala nu e bun?