| adrianamihaela26 a întrebat:

Caut un film horror pe care l-am vazut acum cativa ani:

Era despre un reality show in care concurentia aveau tot felul de probe ciudate.
De exemplu intr-o proba erau fiecare inchisi in cate un sicriu si trebuia sa iasa singuri.

Si din cand in cand cate un concurent disparea, ceilalti crezand ca a fost eliminat, dar de fapt acestia erau ucisi in diferite moduri.
De exemplu un baiat a fost ingropat de viu pe marginea drumului, unei fete i-a fost legata la picior o bila mare din plumb si apoi a fost aruncata in piscina etc.

Va rog mult sa-mi spuneti daca stiti cum se numeste.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Experiment diabolic?
Acest film mi-a venit in minte...
O zi frumoasa sa aihappy

| faramatania a răspuns:

În Hostel III (2011) este la un moment dat un astfel de show și din cât îmi amintesc "concurenții" erau eliminați în moduri diverse.

| marin81 a răspuns:

Imi vine in minte un film, nu stiu sigur daca e ala, are you scared partea doua cred/ Daca nu Saw

| ArthurKn a răspuns:

Cred ca e ''Saw''

| adrianamihaela26 explică:

Nu-s astea sad