| LanaDelRey1975 a întrebat:

Caut un film vechi (sau nu) cu rockeri si motociclete si un fast food (sau restaurant) la marginea drumului si chelnerite sau un motel ceva. Genul de film in care pe fundal ruleaza melodii de la AC/CD The Doors si alti artisti "vechi". Va rog ajutati-ma chiar imi doresc sa va unul

5 răspunsuri:
| EX a răspuns:

Incearca serialul "Sons of Anarchy".

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De la apusul la rasaritul soarelui (From dusk till dawn), 1996?
Cu motel, chelnerite, motociclisti, muzică hardrock, zombi etc. Fain! : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un film cu cineva care isi face o casa in desert dar inca nu am gasit unul. are oliver stone, the doors, dar mi se pare putin superficial, mai e control despre ian curtis. si tarantino mai e asa
filme care seamana cu oliver stone, jubilee 1978, young and beautiful 2013, a summer's tale, to die for 1995, shame 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/name/nm0000015/