| music1is2life a întrebat:

Ce desene v-au placut in trecut (jetix, fox kids, cartoon)

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sincerr,nu pot alege...toate au fost superbe : Copii de la 402, Viata cu Louie,Courage cainele fricos,Laboratorul lui Dexter, Gemenii Cramp, Fetitale Powerpuff, Scoby Doo, Ce-i cu Andy ...Acum suntem obligati sa ne uitam la Disney sad

| MrAngelus a răspuns:

Mi-au placut:
-Viata cu Louie
-Ce-i cu Andy
-Johnny Bravo
-Ed, edd si eddy
-Copiii de la 402
-Tom si Jerry

Acuma' se dau numai prostii crying.

| Mandark a răspuns:

Sincer preferam Jetix, era o desene cu un faraon sau cv de genu ce mi placea plus Gadget si Gadgetinii etc.happy

| mistikk a răspuns:

Spioanele...vor reprezenta mereu copilaria mea

| marius577 a răspuns:

Viata cu louie, clasa 402, ce-i cu andy si mai cateva de care nu mai pot sa imi aduc aminte...super tari, nu prostii de genul hannah montana...

| blackcat99 a răspuns:

Courage the cowardly dog, Johnny Bravo, Copii de la 402, What's with Andy?, Fetitele Powerpuff si multi altii (spre rusinea mea, nu m-am uitat la Viata cu Louie, insa am auzit ca era foarte interesant).

| frikk a răspuns:

Dragon ball
dragon ball Z
au rupt norma si inca mai e printre cele mai bune anime

| MauiStatue a răspuns:

Majoritatea au fost frumoase... ce amintiri dragalase

| CharlieHarper a răspuns:

Courage the cowardly dog,ed edd n eddy,fetitele powerpuff, life with louie, dexter"s laboratory, scooby doo, jhony bravo...etc

| RΔϟVAη a răspuns:

Imi placeau mult Billy si Mendy, Curaj cainele fricos, fratii Grim :X toate au fost de exceptie.

Răspuns utilizator avertizat
| frozanglobe a răspuns:

Toate au avut farmecul lor la momentul acela... (ce vremuri) sad

| Amandacjic a răspuns:

Ce-i cu Andy?, Viata cu louie, Copii de la 402, Phineas si Ferb,

| thePanda a răspuns:

Uite asa : Copii de la 402, Viata cu Lui, Tinerii titani si mult altele happy