| mirceamirceaantonio a întrebat:

Ce film imi recoomandati sa vad cu iubita mea?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
O să-ți recomand niște filme de dragoste, posibil și din care aveți ceva de învățat, poate chiar util pentru relația voastră.
3msc+tengo ganas de ti, The notebook, August Rush, Crazy, Stupid love, A walk to remember, Sweet November, The lost Valentine, Friends with Benefits, One day, Greta, 10 things I hate about you, If only, P.S. I love you, Love at first hiccup.
Ați putea vizualiza și o comedie pentru o și mai bună dispoziție.
O seară plăcută și vizionare la fel!

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Insurgent, Divergent, 50 Shades of Grey sau ceva de groază ca să îți sară în brațe gen Saw, Grudge, Evil Dead etc

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Eu iti recomand s-o intrebi pe ea ce film ar vrea sa vada... dupa nu o sa poata zice ca ai ales tu un film prost sau ceva de genul...
Daca nu atunci ori ceva romance ori ceva horror, tu decizi. Numai tu stii ce ii place iubitei tale, degeaba am recomanda noi ceva.
Bafta!

-Blytz-

| syd2 a răspuns:

50 shades of grey.

| PinkPanther001 a răspuns:

50 Shades of Grey

| Vladii a răspuns:

Ceva romantic da nu foarte siropos ca o da in diabet laughing Mai intai o intrebi pe ea ce film ar vrea sa vada...

| andrada1000 a răspuns:

Unul de groaza ar fi frumos, sau unul romantic.