| Deliciu0207 a întrebat:

Ce filme de horror stiti sau cu vampiri? fundalove struck

12 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. "Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles"
2. "Van Helsing"
3. "Underworld"
4. "Dracula"
5. "Blade"
6. "Queen of the Damned"
7. "Blood: The Last Vampire"
8. "Vampires"
9. "Shadow Of The Vampire"
10. "Dance of the Vampires"
11. "Dorian Gray"

| unknownn a răspuns:

Pai vrei filme horror sau SF-uri cu vampiri? ca eu tot n-am inteles

| Deliciu0207 explică (pentru unknownn):

Horror sau SF nu conteaza

| inger02 a răspuns:

Mie mi au placut 2 filme. Creep si Tamara. le gasesti pe google. vizionare placuta!

| BuGaTy a răspuns:

Land of Death Film cu Zombie Super! [Taramull Mortii] Funda? Plz

| crs122 a răspuns:

Priest

| Symonutzu a răspuns:

Astral

| NiiEla6 a răspuns:

Vineri 13, Se7en, Final Destination 1, 2, 3, 4, 5,6,7, Paranormal Activity1, 2,3

| Hangover a răspuns:

Oo doamne, eu m-am uitat la smiley dar nu la tot. x_x si am 13...pe bune ala mi s-a parut super nasol. A si la The devil inside... nu stiu, te uiti la ele daca rezistihappy bafta^_^

| Pitiiics a răspuns:

Twilight`. Îţi spun e cel mai tare. Încearcăl nu o să regreţi`!happy

| florinmusat09 a răspuns:

Ghost rider

| TayZzZ a răspuns:

Paai...grotesque, smiley, the woman in black, the devil inside, ichi the killer, heel raiser, paranormal activity 1, 2 si 3, camera 1408, sau sa te uiti la serialul minti criminale majoritatea filmelor pe care ti le'am dat sunt sub 21 de ani sper sa-ti placadevil