| marciana a întrebat:

Stiti filme cu vampiri sau demoni? Sa nu fie horror.

Răspuns Câştigător
| Addah a răspuns:

Nu prea stiu/retin filme, dar uite cateva seriale:
666 Park Avenue
Blood Ties
Moonlight
Supernatural
The Vampire Diaries
True Blood
Grimm
Buffy the Vampire Slayer Buffy
Angel
Sunt cele pe care le-am vazut eu. Ultimile doua nu mi-au placut in mod deosebit dar poate tie o sa-ti placa. Grimm nu e chiar cu vampiri/demoni dar e tot cu monstruleti. Supernatural are de toate - inclusiv vampiri si demoni iar 666 Park Avenue e tot diabolic. Restul sunt cu vampirici. Sper ca te-am ajutat. happy

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Twilight
Vamps
Dark Shadows
Vampires Suck

| thewomaninwhite a răspuns:

Dracula, fright night, vamps(comedie), underworld, blade

| marciana explică (pentru thewomaninwhite):

De Dracula stiam, dar oricum multumesc.

| NoBodyByMe a răspuns:

:]] cine nu a auzit de twilight? are atatea parti! sincer dupa parearea mea serialele sunt mai bune mesaje de dincolo(ghost whisperer) spre exemplu, dar e putin horror

| LikeCrazzy03 a răspuns:

The Vampire Such [comedie, parodie la ''Twilight''] sau serialul The Vampire Diaries, chiar ti-l recomand!

| alloysia a răspuns:

Constantine (2005)

| SaraLove1 a răspuns:

Breaking dawn