| Moooniii a întrebat:

Ce filme stiti gen remember me?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Friends with benefits
500 days of summer
August Rush
Dear John
The Lucky One. Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

A walk to rememember, Keith, Boys don`t cry, My sisters keeper, My sassy girl, Dear John, One day, p.s: I love you, The last song, The best of me, LOL.
Sper sa-ti placa la fel de mult precum mi-au placut mie! :3

| OnuOnulică a răspuns:

The Vow (2012)
Dear John (2010)
Endless Love (2014)
The Rewrite (2014)
Little Childran (2006)

| faramatania a răspuns:

Keith (2008),A Walk To Remember (2002),Now Is Good (2012),The Fault In Our Stars (2014),Never Let Me Go (2010),Sweet November (2001),altele:One Day (2011),If Only (2004),The Last Song (2010),Dear John (2010),If I Stay (2014),Endless Love (2014),mai poți încerca The Best Of Me (2014) și The Theory Of Everything (2014)

| Daniellllll1 a răspuns:

Pyaar Impossible prea fain filmul.
http://www.cinemagia.ro/filme/pyaar-impossible-475386/

Povestea incepe cu Abhay Sharma (Uday Chopra), care este indragostit in secret de Alisha Merchant (Priyanka Chopra), o fata cu o imensa priza la baieti si cu o mare popularitate in universitate. Dupa ce el ii salveaza viata, ea nestiind lucrul acesta, tatal ei o transfera de la facultate; timpul trece - mai exact 7 ani; in tot acesta timp se schimba datele problemei: Abhay continua sa se gandeasca la Alisha, dar totodata lucreaza si la un soft numit Unify. Alisha e acum o femeie divortata, cu o fetita de 7 ani.

Aventura incepe cand Abhay incearca un parteneriat cu Siddharth Singh, sperand ca in felul acesta softul lui va fi cunoscut; Singh ii fura softul si se auto-intituleaza creatorul softului. In incercarea de a recupera softul Abhay trece numai prin peripetii.

| Disharmony a răspuns:

Ai putea încerca ecranizări ale romanelor lui Nicholas Sparks, e priceput în a concepe drame cu personaje care mor la sfârșit.
http://www.imdb.com/name/nm0817023/?ref_=fn_al_nm_1

| CasianaBianca a răspuns:

Pai incearca si filmul Toamna la New York

| intcrisvw a răspuns:

P.S. I Love You