| Andreea_Elena_Matei_1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cristina Ciobanasu si Vlad Gherman?.

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Parerea mea este ca ne respira aerul degeaba, chiar daca stiu ca acum o sa primesc tone de injuraturi de la fani laughing

7 răspunsuri:
| DedeeAndreea a răspuns:

Bună.
Eu cred că sunt 2 artişti foarte buni, au voci frumoase şi formează un cuplu frumos.M-am uitat la Pariu cu Viaţa şi mi-au plăcut rolurile lor happy Am observat că multă lume are ceva cu ei şi nu îi suportă, dar părerea mea este că fiecare are gusturi diferite şi nu ar trebui să îi jignim pe cei cărora le plac anumiţi artişti care nouă nu ne plac(zic în general).
Fiecare cu gusturile lui.Nu sunt fan La-La Band, nici fan Pariu cu Viaţa, dar nu am nimic cu nimeni.
O zi plăcută!

| Andreea_Elena_Matei_1998 explică (pentru DedeeAndreea):

Multumesc pentru raspuns.Ai dreptate.Fiecare cu parerile lui!

| Rakanishuu a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Da, fiecare cu gusturile lor, dar mai sunt unii si cu o anume obsesie pentru Lala band si Pariu cu Viata. -_-

| DedeeAndreea a răspuns (pentru Rakanishuu):

happy Ok,am înţeles.Dar asta spuneam:E treaba lor, nu trebuie să îi înjuri sau ceva de genul big grin Până la urmă, fiecare cu gusturile lui, cu obsesiile lui, şi cu asta am încheiat!
O zi plăcută!

| AlexNet74 a răspuns:

Draguti. Mai ales ca au rolul de a fi impreuna

| rebeccadreamy a răspuns:

Sunt niste fraieri