| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre seria "Fast and Furious"? Va place ce directie a luat incepand cu al 4 film sau va placea mai mult primele 3? Am vazut doar o data al 6 film si de recent doar jumate din 7 si nu stiu cum de nu s-a schimbat numele in "greu de ucis".

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Fast and furious, dupa mine e o serie reusita. Unele faze sunt prea de tot laughing, dar imi place si de abia astept a 8-a parte.

| Sociopat a răspuns:

Cand eram mai mic si le-am vazut pe primele normal ca mi-au placut pentru ca eram un copil super smecher care avea ca poza de fundal pe desktop o masina smechera. Cu timpul am ajuns sa ma pis pe ele.