| Sportacus123 a întrebat:

Ce serial ați urmărit cap-coadă de cel puțin 5 ori? La mine a fost "Doi bărbați și jumătate".

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De 5 ori nu am urmarit niciun serial pana in prezent si nici nu o voi face.
Insa am revazut :
Knight Rider (primul serial, cel din 1982)
Dosarele X
Familia Bundy

Cam astea sunt cele care imi vin in minte ca le-as fi revazut, deci vazut si a doua oara, or mai fi fost 2 sau 3 dar nu imi vin in minte acum

Am in plan sa revad seriale putin mai noi, pe care le-am abandonat din cauza ca se terminase sezoanele si urma sa apara alte sezoane :

The Witcher

vreau sa revad si The O.C. (2003-2007) caci mi-a placut mult in adolescenta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Friends.

| FreddieM a răspuns:

Eu ma uit într-una la,, Family Guy':indiferent de câte ori se repeta,
Cheers

| nyoentox2002 a răspuns:

Bakugan,BeyBlade cam astea

| Xox0 a răspuns:

Friends

| vodami92 a răspuns:

Mash mi s-a parut bun! si este inca!

| AvatarPanda a răspuns:

Avatar: Legenda lui Aang