| Iuliiia a întrebat:

Ce seriale imi recomandati?batting eyelashes
gen :drama,dragoste,mister, thriller.

9 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

The vampire diares(drama, dragoste, mister), pretty little liars(mister, drama), Supernatural(thriller, mister) big grin

| tenshi261 a răspuns:

Drama + dragoste

| userr a răspuns:

Grimm, un serial care le are cam pe toate din ce ai cerut tu!

| Archdaemon a răspuns:

Supernatural,Dexter,TVD,

| ramonika125 a răspuns:

Niste seriale dragute sunt: The Vampire Diaries, Teen wolf, True blood. sper sa iti placa pup

| nimeeee a răspuns:

Pai serial roman, iubiri secrete.

| Daliaaa a răspuns:

Buna eu urmaresc pe vplay the secret circle, heart of dixie, the lying game, the client list, astea sunt drame, dragoste, mister. sper sa iti placa

| romascanu a răspuns:

Prison break

| existenta a răspuns:

Pai ar fi: the vampire diaries, gossip girl, pretty little liars