| R0CA19 a întrebat:

Ce serii anime gen Blood+, Blooc-C, Hellsing mai siti? Fundabig grin!

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Inteleg ca vrei anime ceva mai sangeroase. Pe langa Hellsing, mai e si hellsing ultimate. Mai poti incerca elfen lied, another, Deadman Wonderland, Mirai Nikki, poate si School Days.

| R0CA19 explică (pentru irbis):

Am vazut hellsing ultimate, deadman wanderland si another nu prea imi place e putin cam plictisitor ca sa zic asa. Le voi urmari pe celelate poate o sa-mi placa.big grin