| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a întrebat:

Am citit din întâmplare pe un site ca Nina Dobrev (Elena) părăseste serialul la sezonul 6...Adica sezonul 6 va fi ultimul, sfarsitul The vampire diares?
Cine stie mai multe informatii dau funda!

Răspuns Câştigător
| ellenna321 a răspuns:

Da, nina dobrev si mikael trevino ( tyler) parasesc serialul, dar sezonul 6 nu va fi ultimul, va mai exista si sezonul 7. povestea fratilor salvatore va continua, probabil stefan va fi cu caroline. si apropo, damon s-a casatorit de curand cu nicki reed, ( rosalie din saga amurg ).

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, este adevărat că Nina Dobrev părăseşte serialul. Sezonul 6 nu va fi ultimul...a fost anunţat şi sezonul 7. Serialul o să continue fără Nina Dobrev.

| Innsbruck a răspuns:

Serialul o sa continue si fara ea, sunt si alte personaje interesante in afara de ea. Cred ca va avea 7 sezoane