Întrebare recomandată | BrunetaMary a întrebat:

Cine imi poate recomanda cateva filme de comedie dar sa fie bune?

Răspuns Câştigător
| BountyWG a răspuns:

Buna BrunetaMary. Sper ca urmatoarele filme de vor ajuta:Ted, Dictatorul, seria American Pie, Grown Ups 2, Horrible Bosses,Due Date, Cop Out, Click, Good Luck Chuck, Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Asta e (2001), Identity Thief (2013),Din dragoste pentru Roma,Razboiul mireselor,Pregateste-te,ca vine!, Extemporal la dirigentie, Ti-l prezint pe dave, Un socru de cosmar, Beethoven 1 2 3 4 5, mare sansa a lui beethoven, Blanosul, Virgin la 40 de ani,Animalul,Cabaret de familie, Intalnire cu spartanii, In pielea lui john malkovich, eroii lui kelly, Death at a Funeral (2010)
Mrs. Doubtfire(1993)
Yes Man (2008)
Guess Who (2005),The Spy Next Door (2010),Scary movie 1 2 3 4 5, Dragostea unei vrajitoare, Love building, Olimpiada de acasa, Sunt o mama comunista, Cei 3 natarai,In armata,Spitalul de nebuni,Ghidul autostopistului galactic, Baieti buni baieti rai, Seria jandarmii, Rufele se spala in familie, Profa rea dar. buuuna.Cam atatea stiu.O zi buna sa ai.Pa,Pa!

20 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Grown Ups 2 (2013)
Horrible Bosses (2011)
Due Date (2010)
Cop Out (2010)
Click (2006)

NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Asta e (2001), Identity Thief (2013)...

| wolder a răspuns:

Scary movie, friends with benefits

http://deearockon.blogspot.ro/2013/09/comedie.html

| SonicAndrei a răspuns:

„Ți-l prezint pe Dave" („Meet Dave")

E una din cele mai tari comedii făcute vreodată. Filmul e genial.
În mod normal ar trebui să-ți zic despre ce e vorba, dar aș strica surpriza. Iată un link :
http://www.filmehdonline.biz/meet-dave-ti-l-prezint-pe-dave-2008-online/

| FrumoasaTa a răspuns:

Home alone

| Cudeea a răspuns:

Death at a Funeral (2010)
Mrs. Doubtfire(1993)
Yes Man (2008)
Guess Who (2005)
Good Luck Chuck (2007)
The Spy Next Door (2010)
Sper ca te-am ajutat happy

| SUDSteaua1947 a răspuns:

Academia de politie, Home Alone, Liar Liar

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Police academy 1, 2, 3, 4.
Home alone 1, 2, 3, 4, 5.
FUNDAAAAAAAAA?

| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

Hancock. Daca il vezi si nu faci pe tine de ras, atunci ma bat singur.

| asdfbc a răspuns:

Despicable me 1 si 2.RAZIIIII sunt minionii aia si au tot felul de replici.

| Eu_Alex_1997 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/. Cele mai bune crede-ma. Merita vazute cu siguranta! Vizionaree placuta!

| Geoobff a răspuns:

Little Man
Grown Upa 1-2

| Alicutz a răspuns:

We're the Millers

| xCrazZzyBoY a răspuns:

American Pie, Mr Bones 1, 1. Good Luck Chuck, Taxi, Contra Cronometru, tranzactie cu bucluc happy.

| soryn7777 a răspuns:

Scary movie; HOME ALONE 1 2 3 4 5; American Pie; Acasa la coana mare 1 2; Corky romano. Sunt filme forate bune, razi de te prapadesti. Funda?

| Vladutz2012 a răspuns:

Ace Ventura - Pet detective...te roooog, ascultama, uita-te la asta!winking

| Loriiiii a răspuns:

American Pie 4

| Stelian157 a răspuns:

American Pie
Home Alone
Police Academy
Scary Movie
The Girl Next Door
What Women Want
Euro Trip
Ted
Meet Dave
Little Man
Dragonfly (parodie la Spiderman)

Toate sunt vazute de mine, ti-le recomand!

| BogdiBOY a răspuns:

Jack and Jill, Herbie, Taxi, The Dictator, Ted, Adams FAmily, Head of States, Pinguinii Domnului Popper, White Chicks, We are the Millers.

| DarkOne12 a răspuns:

Scary movie 2.